Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler
Sitene Ekle: 
Sponsor bağlantılar

şirin gurme yemek tarifleri diyet yemekler annelik bebek bakımı anne çocuk gelşimi
şirin gurme kadınlar klübü

Sitene Ekle: 

 

 

Sitene Ekle: 
şirin gurme yemek tarifleri diyet yemekler annelik bebek bakımı anne çocuk gelşimiŞİRİN GURME YENİDEN...
Şirin Gurme çok yakında Esin ERGİN yönetiminde yeniden yayına girdi. Şirin Gurme 26 Kasım'dan itibaren Harley Davidson gibi ve yeniden yayına başladı.
Şirin Gurme yeni sayfalar
Nursen'in Hobileri

Şirin Gurme blog tanıtımları

Bu hafta sizlere tanıtımını yapacağımız blog; 20 yıllık öğretmenlik hayatının ardından emekliye ayrılan ve 3,5 yıldır (şu ana kadar) denenmiş yemek tariflerine engin deneyimlerini de katarak bizlerle paylaşan değerli bir öğretmenimize ait. Nursen hanım, yemek yapmanın ve insanlara yaptığı yemeği zevkle yedirmenin bir sanat olduğunu söylüyor.

   
Fatoş'un mutfağı

Şirin Gurme blog tanıtımları

Bu haftaki konuğumuz Fatoş'un mutfağı: Sizlere tanıtacağım blog, genç bir annenin yarattığı harika ve leziz, ayrıca birbirinden güzel tariflerin de sahibi Fatma DAMYAN'ın bloğu.Bloğunun ismi kendi adından yola çıkarak Fatoş'un Mutfağı olmuş. Fatma Hanımın da benim gibi bir kızı var ve ona buradan sevgilerimi göndererek annesinin güzel blog tanıtımına başlıyorum.

   
Nursevince lezzetler | Şirin Gurme blog tanıtımları: Blog tanıtımlarına başlarken tanıtacağımız ve mişafir edeceğimiz ilk blog Nursevince lezzetler. Her yemeğin ahçısına özel bazı sırları vardır ve bu özel sırlar genellikle kimseye söylenmez. Ancak Nursevin hanım lezzet sırlarını saklamıyor ve onları da okurlarıyla paylaşmaktan çekinmiyor. Haydi bugün kendiniz için birşey yapın ve Nursevince Lezzetler'in güzel tariflerinden biriyle hayatınızı tatlandırın.
   
Elmalı Kurabiye Tarifi İnanmanın tadı
Elmalı kurabiye tarifi Yılmaz Erdoğan BKM mutfak sen hiç ateş böceği gördün müDilerim sizin de uğrunda savaşacak kadar güzel düşünceleriniz, farkına varacak vaktiniz vardır.
İşte o zaman, benim de bugün yaptığım gibi o sözü tekrarlarsınız:

-Hiçbir şeye benzemez biliyor musun.?
- Ne.?
-Bir şeye inanmanın tadı

   
Kolay Alman Pastası Bebeklerin tuvalet alışkanlıkları
Kolay Alman pastası tarifi bebekler kaç yaşında tuvalete alıştırılır

Tuvalet eğitimi çok sabır ve özveri istiyor, tuvaletini gelip kafanıza bile yapsa anlayışlı ve güle yüzlü olmalısınız.

Sonuçta bez çocuk için bir alışkanlık; ondan çabucak vazgeçmesini bekleyemezsiniz. Unutmayın, insanın alıştığı şeylerden vazgeçmesi belirli bir zaman istiyor; bu da kişiden kişiye değişiyor

   
Sebzeli Fırın Köftesi Çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmak
Yağsız kayısılı kek tarifi Çocuklarınızın geleceğine yatırım yapmakÇocuğunuz için doğru olan ne varsa yapmaya çalışırsınız. Ona bir şeyler öğretmek kadar geleceğini güvenceye almak da boynunuzun borcudur.

Ebeveyn olmayla başlar yatırım düşünceleri; bebeğiniz nefes almaya başladığı ilk anda kaygılarınız çıkar ortaya.

 
Yağsız Kayısılı Kek Tarifi Aç kalmadan kilo vermek hiç de zor değil
Yağsız kayısılı kek tarifi Şirin Gurme Diyet ve Kadın: Aç kalmadan kilo vermek hiç de zor değilVe artık fit bir kadın olma zamanı Birkaç ay sonra herkes size “şekerim çok fitsin, nasıl başardın, sana hayranım” demeye başlayacak.

Buna benzer cümleleri duymak o kadar keyifli ki, yaşarsanız beni anlayacaksınız.

Aslına bakarsanız yaşayacağınıza o kadar eminim ki, sizin için şimdiden çok mutlu oldum :)

 
Lor Peynirli Poğaça Bir anne gözüyle 4+4+4 eğitim sistemi
Lor Peynirli Poğaça Tarifi Bir eğitimci olan babam, çocukluk dönemi tam anlamıyla yaşanmadığında ilerleyen dönemlerde okuldan sıkılma ve isteksizlik olduğunu gözlemlemiş ve yıllarca çocukların velilerine onları erken yaşta okula göndermemeleri gerektiğini ısrarla anlatmıştır.

Şimdi ise maalesef anlatmak yetmiyor, kanun bunu gerektiriyor.

 
Havuçlu tarçınlı kek Çocukların kişiliklerini kabul ettirme dönemleri | Havuçlu tarçınlı kek tarifi
Havuçlu tarçınlı kek Çocuğunuz takriben 18. ayına girdiğinde start alıp 42. ayına kadar ona eşlik eden bir çeşit tersinden anlama dönemidir; daha da açacak olursak, özellikle ebeveynlerin anlayamadığı, anlam veremediği, dayanılması zor, katlanılması çok daha güç bir dönemdir.

Şipşirin olan çocuklarınızın birden canavardan hallice bir Freddy Krueger'a dönüştüğünü görebilirsiniz.

bayan bilen moda trendleri kombinler güzellik bakım
Kabak tarator Yemek tarifleri yazan bir kadın olarak B. Yıldız'ın bir günü | Kabak tarator tarifi
Kabak tarator

Akşam yemeği yenmiş, yemek masası toplanmış bulaşıklar makineye dizilmiş , çocuklar uyutulmuş , kahveler içilmiş sohbetler edilmiş sükunet saatleri başlamıştır.

Evin erkekleri TV karşısında şekerleme yaparken biz yemek tarifi yazarları da internet sayfalarımız için yazılarımızı yazmaya başlarız.

şirin gurme grafik saati kadınlar kulübü yemek tarikleri annelik ve bebek bakımı çocuk eğitimi

Copyright: Her hakkı saklıdır

grafiksaati.org[at]gmail.com

gizlilik politikası